Otočné jednotky

Otočné pohonné jednotky od firmy IMO vznikly jako reakce na četné požadavky zákazníků, získat v krátkém čase a od jednoho dodavatele kompaktní a montážní celek správné konstrukční velikosti, skládající se z jednotlivých strojních komponentů jako jsou otočné spojení, hydraulický nebo elektrický hnací motor, převodovka a ochranný kryt. Již se nemusíte detailně zabývat určováním rozměrů a objednáváním mnoha jednotlivých součástí.

Otočné pohonné jednotky dodáváme ve dvou základních řadách. Jedná se o šnekové převodovky WD (z anglického “Worm Driven”) a pastorkem poháněné převodovky SP (z anglického Spur Pinion Driven).

Veškeré použité komponenty jsou součástí stavebnicového systému, který umožňuje maximálně zefektivnit a zrychlit termíny dodání.

V případě potřeby, mohou být jednotky řad WD a SP doplněny podle specifických požadavků zákazníka.  Může se jednat např. o přídavné motory a brzdy, či vybavení Vámi zvolené otoče senzory. Ať už budou Vaše požadavky jakékoliv, vždy se Vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc!

Všechny otočné pohonné jednotky vyvíjíme s požadavkem na nejvyšší možnou kvalitu. Vývoj i výroba všech produktů firmy IMO probíhá na základě certifikace DIN EN ISO 9001.

Naše otoče mají bez ohledu na zvolenou řadu společné:

  • kompaktní konstrukci,
  • vysoký výstupní točivý moment (až 152,6 kNm),
  • extrémní klopné momenty (až do 1 050 kNm) při nejvyšším axiálním a radiálním zatížení,
  • opláštění, které zcela uzavírá jednotku a poskytuje jí tak absolutní ochranu před nežádoucím vlivem okolí a zároveň zajišťuje optimální mazací podmínky,
  • elegantní vzhled.

Zajímají Vás produkty otočných jednotek s pohonem? Kontaktujte nás, nebo pošlete nezávaznou poptávku. Brzy se Vám ozveme.